סטטיק ואלה לי - סרטון הבגידה!

באנר load

הסרטון המלא של סטטיק ואלה לי נחשף!
כמו תמיד ראשונים ברשת!!

עוד לא התאוששנו מההודעה הרשמית על הגירושים של סטטיק ושרית פולק, וכבר הזוג הזה מצליח להפתיע אותנו פעם נוספת. אחרי ששרית הכריזה כי למרות הגירושים, השניים יישארו חברים טובים כמו שהיה עד עכשיו לטענתה, סטטיק העלה סרטון שבכל זאת הצליח לרגש אותנו.

נכון, הרבה זוגות שמחליטים להיפרד אומרים שהם יישארו חברים טובים, אבל בפועל זה לא תמיד קורה. נראה שאצל סטטיק ושרית זה אחרת, כי לא עברו עשר דקות מאז ששרית פרסמה את הפוסט – וכבר סטטיק פרסם סרטון של השניים אוכלים יחד ארוחת צהריים. “סטייק לאדון, דג לגברת. יופי”, אמר סטטיק כשהוא מצלם את שרית. צריך לדעת עם מי להתחתן? אז לגמרי צריך לדעת ממי להתגרש.

זו לא הפעם הראשונה שהשניים מוכיחים שהם ביחסים טובים למרות המשבר המתוקשר ולמרות השמועות על הסיבות לפרידה. ביום כיפור האחרון סטטיק ביקש מחילה משרית וטען שהוא “מעולם לא רצה לפגוע בה”, ולא מזמן שרית נצפתה מחוץ לווילה שבה סטטיק שוהה על מנת לכתוב אלבום, אחרי שהלכה לבקר אותו. לגמרי מחמם את הלב.

נראה כי הפרידה עדין קשה לשרית פולק והיא מנסה להתגבר על הקשיים. כעת מתברר כי סטטיק העלה פוסט מתנצל בפני שרית פולק ושאר האנשים בהם הוא פגע בשנה האחרונה. כל זה קורה על רקע המשבר הזוגי של שרית פולק ושלו.

אחרי שהכוכבת העלתה סטורי בנושא, נראה כי הפרידה עדין קשה לה והיא מנסה להתגבר על הקשיים. בתקופה האחרונה שרית פולק וסטטיק נמצאים במשבר, כך מספרים מקורבים, ולא ידוע מתי הוא יסתיים

סטטיק עזב את הדירה המשותפת שלו ושל פולק ועבר להתגורר אצל חבר. שרית עצמה עדין לא מוצאת את עצמה ומאז הפרידה של שרית וסטטיק שמרו השניים על שתיקה רועמת בכל הנוגע למערכת היחסים שלהם, ולאחרונה הם נפגשו במסגרת עבודה משותפת, באירוע שהפיקה פולק ובו הופיעו סטטיק ובן אל.

×
×

עגלת קניות

preloader