שירות לקוחות: 03-6334499 | שעות פעילות: 17:00 - 8:00

יבואני חלקי חילוף לרכב במרכז

חברת תן גז הינה יבואן מורשה על ידי משרד התחבורה לייבוא חלקי חילוף לכלי רכב מחו”ל.

אנו חברה המורשית על ידי משרד התחבורה ועובדים על פי כל הכללים אשר משרד התחבורה קבע לגבי יבוא החלקי חילוף.

אנו בתן גז יבואני חלקי חילוף לרכב, חלקי החילוף נקראים גם מוצרי תעבורה, ועל מנת שנוכל להיות יבואני חלקי חילוף לרכב אנו עומדים בכל דרישות משרד התחבורה הן מבחינת אחסנת החלפים והן מבחינת האישורים אשר משרד התחבורה דורש על מנת לתת את הרישיון.

אנו בתן גז מייבאים חלקי חילוף לרכב ממספר ארצות על מנת לתת לכם את המחיר הטוב ביותר, כמובן שיש חברות אשר דורשות חלקי חילוף מסוימים ובלעדיים לרכבים שלהן גם את אלה אנו מייבאים.

תן גז כיבואנית לחלקי חילוף לרכב מתחייבת לתת לכם את האיכות הגבוהה ביותר של חלקי החילוף, אנו פועלים על פי התקן של משרד התחבורה, בנוסף נדאג כי המחיר לא יהיה מנופח מדי אלא יהיה הוגן לחלוטין.

לכל סוג של חלקי חילוף ישנן דרישות תקן שונות ואנו דואגים לעמוד בכל הדרישות האלו על מנת לתת לכם את התחושה שאנו מעוניינים כי תצאו עמה מתן גז, קבלת המוצר הטוב ביותר במחיר המתחשב ביותר.

יבואני כלי רכב צריכים שיהיה להם את המבחר הגדול ביותר של החלקים על מנת שבמקום אחד תוכלו למצוא את החלקים והחלפים של היצרנים המובילים בעולם, אנו נדאג לרחת אותך למסע של איסוף החלקים עד שתמצא את כל מה שאתה צריך עבור הרכב, אין יותר צורך לעבור בין חנויות קטנות של חלקי חילוף, לנסוע לכל רוחבה ואורכה של הארץ, אצלנו בתן גז תמצאו את החלקים שאתם מחפשים.

בנוסף יש במקרים רבים שוני בין מודלים שונים של חלקי חילוף לרכבים, אנו בתן גז ניתן לכם את המתאים ביותר עבור כלי הרכב שלכם, לא יהיה מצב בו תגיעו למוסך עם החלק, אנו גם שולחים את חלקי החילוף למוסך על מנת למנוע ממך טרטור, ובמידה ותהיה בעיה כלשהי או יהיה צורך בחלק מסויים נדאג להשיג את החלק אותו אתם צריכים. וזה הייתרון הגדול שלנו כייבואני חלקי חילוף לרכב.

לסיכום, אנו תן גז, יבואני חלקי חילוף לרכב אשר דואגים לייבא את החלקים והחלפים הדרושים לרכב שלכם, כמו כן אנו נדאג להשיג כל חלק אשר תהיו זקוקים לו עבור הרכב שלכם.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

preloader