שירות לקוחות: 03-6334499 | שעות פעילות: 17:00 - 8:00

חלקי חילוף משומשים לרכב במרכז

אצלנו בתן גז יש מבחר גדול מאוד של חלקי חילוף משומשים לרכב, אלו בעצם חלקי חילוף מקוריים אשר הוצאו מרכבים אשר הורדו מהכביש, במקרים רבים אחרי שהרכב הוכרז כרכב שאינו בר תיקון על ידי שמאי הרכב.

אנו בתן גז גם מייבאים לארץ חלקי חילוף משומשים לרכב, כמובן כל החלקים הינם במצב בו ניתן להתקינם ברכב ובאופן מיידי להתחיל את הנסיעה בו, אנו בתן גז בודקים את תקינותו של כל חלק משומשים לרכב הטוב ונמכור חלק אשר לא עמד בכל הבדיקות הכי מחמירות שלנו בתן גז.

במקרים רבים גם אחרי תאונה למשל, שמאי הרכב ימליץ על חלקי חילוף משומשים מכיוון שלמרות איכותם הגבוהה מחירם הינו נמוך יותר, תן גז הינה אחד המרכזים בהם ישנם חלקי חילוף משומשים לכל חברות הרכב בארץ, גם לרכבי יוקרה יש לנו מבחר רב של פתרונות. החל מהחלקים הפנימיים של הרכב ועד לחלקי המתכת.

כאשר אתם פונים אלינו ניתן לכם כמובן את החלק עם המק”ט המתאים עבור הרכב שלכם בלבד, אנו מכירים את כל סוגי הרכב, ולכל רכב יש כמובן את הספר שלו בו מפורטים החלקים והחלפים אשר ניתן להתקין ברכה על מנת שהוא יתפקד בצורה המיטבית. אנו אחראים על החלקי חילוף המשומשים לרכב אשר אתם רוכשים אצלנו מתוך ידיעה כי מכרנו לכם חלק חילוף תקין לחלוטין אשר עבר את כל הבדיקות המחמירות ביותר, בכל מצב בו תהיה לנו שאלה לגבי חלק מסוים לרכב נדאג ליצור קשר עם היבואן על מנת לקבל את אישור המחלקה הטכנית.

חלקי חילוף משומשים הינם חלקים בטוחים לחלוטין לרכב שלכם, אנו בתן גז דואגים לספק לכם את החלקים אחרי שבדקנו את התקינות שלהם. החלקים יהיו במחיר יותר נמוך מאשר חלק חדש, אך לא יפלו באיכותם מממנו, חברת תן גז בעלת ידע וניסיון רבים אשר יבואו לטובתכם כלקוחותינו.

לסיכום: בעבר הייתה סטיגמה על חלקי חילוף משומשים שהם כבר שחוקים ולא כדאי להשתמש בהם, כיום אצלנו בתן גז, ניתן למצוא חלקי חילוף משומשים לרכב אשר איכותם עולה על המחיר שלהם, חלקי החילוף הנמכרים בתן גז הינם הקנייה החכמה ביותר עבור הרכב שלך.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

preloader