שירות לקוחות: 03-6334499 | שעות פעילות: 17:00 - 8:00

חלקי חילוף משומשים לרכב בחולון

כאשר אומרים חולון בענף הרכב ישר עולה לראש משרד הרישוי, אך לא רק, בעיר חולון ניתן למצוא גם שפע של עסקים לחלקי חילוף.

אנו בתן גז נותנים את כל השירותים הקשורים לחלקי חילוף בחולון. ניתן למצוא אצלנו הן חלקי חילוף לרכבים אמריקאים, חלקי חילוף הקשורים לחלקים הפנימיים ברכב, חלקי חילוף הקשורים לשלדת הרכב, כגון , דלתות, שמשות, פנסים, פסי קישוט וכל הקשור לזה.

כאשר אתם צריכים לרכוש בין אם לשימוש אישי דהיינו תיקון רכבכם הפרטי ובין אם למוסך אשר ברשותכם או אותו אתם מנהלים, הטוב ביותר הוא לרכוש חלקי חילוף משומשים לרכב בחולון. אנו בתן גז בעלי ניסיון עשיר ומכירים את כל כלי הרכב, יש לנו גם מחלקה לכלי רכב אמריקאים גם.

נוכל להתאים עבורכם את הפתרון הטוב ביותר מכיוון שיש לנו הן מחלקת ייבוא של חלקי חילוף והן מחלקה בה אנו מוכרים חלקי חילוף מפירוק. חלקי החילוף מפירוק אצלנו הינם חלקים מרכבים אשר פורקו בארץ או חלקי חילוף אשר יובאו ישירות על ידי תן גז, אנו גם מתקנים את הרכבים כך שאם אתם זקוקים לחלקי חילוף משומשים בחולון אתם יכולים לבוא אלינו עם הרכב וכל שיהיה לכם לעשות הוא או להמתין ולשתות קפה או לצאת בזמן הזה לסידורים שלכם.

כאשר רכבכם עבר תאונה ואתם יודעים שיש לתקנו אז ראשית כל עליכם לקבל הצעת מחיר ממוסך אמין, והדבר השני הוא כי חלקי הרכב המשומשים בחולון, הנמצאים אצלנו בתן גז הינם חלקים אשר עברו את כל הבדיקות המחמירות ביותר על מנת לוודא כי אם למשל מדובר בחלקים הקשורים למנוע המכונית לא יגרמו כל נזק לרכבכם.

בנוסף כאשר אתם מגיעים אלינו לכל סוג של טיפול לרכב בין אם מדובר על תיקון מכאני או תיקון הקשור לפחחות אתם יודעים כי הרכב שלכם יקבל את חלקי החילוף המשומשים לרכב, פה בחולון לאחר שעברו בדיקה קפדנית, גם אם רכבכם עבר תאונה וגם אם מדובר בתקלה כלשהי שנוצרה עקב בלאי או כל סיבה שהיא, חלקי חילוץ המשומשים לרכב בחולון רוכשים בתן גז.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

preloader