שירות לקוחות: 03-6334499 | שעות פעילות: 17:00 - 8:00

חלקי חילוף לרכב מסחרי

 

יש לך עסק והרכב הוא החלק הכי חשוב בו כי בעזרתו מבצעים את כל השליחויות הנדרשות? רכב מסחרי הוא בדרך כלל אחד מהדברים החשובים ביותר בעסק, הרכב המסחרי בין אם אתם עסק המוכר סחורה או שירותים יהיה בדרך כלל הכלי עמו תשתמשו על מנת להעביר סחורות או לשנע את אנשי הצוות או הציוד שלכם.

לכן נושא חלקי החילוף לרכב מסחרי כל כך חשוב ואף קריטי כשזה מגיע לנושא הזה, אנו בתן גז, מחזיקים את חלקי החילוף לרכב המסחרי הכי טובים, בין אם מדובר על משומשים אן חדשים, נדאג לספק לכם אותם במהירות הכי גדולה ואף נדאג לכך שיגיעו אליכם במהירות המרבית ואו במידה ותרצו אף תוכלו להגיע אלינו על מנת שנבצע את התיקון והרכבתם במקום.

רכב מסחרי מעצם טבעו הינו רכב אשר הטיפול בו הינו מורכב יותר, זהו רכב אשר על מנת להפעיל חייבים באופן קבוע לדאוג שהחלקים אשר מורכבים הו יהיו החלקים הכי טובים. כמו כן יש למצוא את החלקים לרכב המסחרי אשר יהיו הטובים ביותר עבורו. חלקים אלו נמצאים אצלנו בתן גז, אנו דואגים לייבא אותם ישירות ואו להביא חלקים מפירוק אשר יתאימו לרכב בצורה הטובה ביותר.

אנו בתן גז עובדים עם החלקי חילוף הטובים ביותר עבור רכב מסחרי, הרי ברכב מסחרי הכל שונה כגון  : שמשות, חלקי הפח הינם בגודל אחר, רב הרכבים המסחריים הינם מבוססי דיזל לכן צריך להחזיק את החלקי חילוף לרכב מסחרי תואם מנוע דיזל.

דבר נוסף אשר קיים אצלנו בתן גז הינו השירות ואיכותו, חשוב לנו מאד כי ברגע בו אתם מתקנים את רכבכם אצלנו אזי הכל יבוצע כפי שאמור להיות. יש לנו את ספרי כל הרכבים על מנת שתוכלו כמה שיותר מהר להחזירו לפעילות.

יש מקרים בהם נמליץ לכם על חלקי חילוף מפירוק על מנת לחסוך לכם בעלויות התיקון ויש מקרים בהם נראה כי אין ברירה ולכן נמלית לכם על חלקי חילוף חדשים. גם החלקים מהפירוק וגם החלקים החדשים הינם חלקי חילוף מקוריים , חלקי חילוף לרכב מסחרי אשר פורקו מרכב אשר הוכרז עליו על ידי שמאי הרכב כי עליו לרדת מהכביש עוברים אצלנו בתן גז בדיקה קפדנית על מנת לאשר את תקינותם.

לסיכום, בתן גז ישנה מחלקה שלמה לחלקי חילוף לרכב מסחרי אשר יש בה את כל אשר צריך עבור רכב מסחרי, תוכלו להביא אלינו אף את האוטו ואנו נדאג לתיקונו המלא

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

preloader