שירות לקוחות: 03-6334499 | שעות פעילות: 17:00 - 8:00

חלקי חילוף לרכב טויוטה קורולה

 

טויוטה קורולה הינה אחד מכלי הרכב הנפוצים ביותר במדינת ישראל, אנו בתן גז מחזיקים את חלקי החילוף של הדגם טויוטה קורולה החל מיומה הראשון של טויוטה במדינת ישראל.

בין אם יש לכם צורך בחלק הקשור למכלול המכאני של הרכב ואו יש צורך בפנס, חלק הקשור למערכת ההנעה, או לכל מערכת החשמל של רכב הטויוטה שלכם, תוכלו למצוא את כולם במצב בו ניתן ישירות להרכיב אותם ברכבכם ולהתחיל בנסיעה כמו שנהוג לומר.

בין אם תהיו מעוניינים בחלקים מפירוק ובין אם תהיו מעוניינים בחלקי חילוף לרכב טויוטה קורולה אנו בתן גז נוכל לספק לכם את החלקים באיכות הגבוהה ביותר על מנת שתוכלו להשתמש בהם באופן מידי.

במידה ולא תרצו להשקיע הרבה על החלקים, יש את האפשרות לחלקים מפירוק, אלו חלקי חילוף לטויוטה אשר פורקו מרכבים שהוכרזו על ידי שמאי רכב כלא שמישים יותר, דבר חשוב מאוד הינו שהחלקי חילוף לטויוטה הינם תקינים, מכיוון שעברו בדיקה מחמירה לפני הרגע בו הונחו על המדף.

חברת תן גז כמו כן דואגת כי החלקי החילוף לרכב טויוטה קורולה יישמרו בתנאים הנאותים ביותר. אחד הדברים הקריטיים הוא התנאים בהם החלקי חילוף שמורים. חשובה רמת הלחות בחדר, חשוב כי המקום יהיה  בטמפרטורה הנכונה על מנת שלא ייצרו פגמים בחלקי החילוף. רמת הלחות הינה נושא קריטי כאשר מדובר בכל נושא הגומיות, מכיוון שיובש וטמפרטורה לא מכונים ייגרמו להם נזק באופן מיידי.

כמובן במידה ואתם צריכים גם חלקים הקשורים לאסתטיקה של הטויוטה תמצאו את הפתרון אצלנו בתן גז. כל מה שקשור לפחחות, פנסים, חלקים לפנסים, פסי הקישוט של הרכב ועוד.

בין אם יש צורך בשמשות של הטויוטה קורולה אנו בתן גז מחזיקים מבחר עשיר של שמשות המתאימות לטויוטה קורולה.

החלקים אצלנו הינם חלקים מקוריים בלבד, בין אם אלו חלקים אשר הובאו על ידינו מחול או חלקים אשר פירקנו מרכבים אשר הורדו מהכביש אך עברו את כל הבדיקות אשר אישרו כי ניתן להשתמש בהן שימוש חוזר.

לסיכום טויוטה קורולה הינה רכב אשר נמצא בארצנו כבר מספר שנים, אנו נדאג להעביר אליכם את החלקי חילוף המתאימים ובאיכות הגבוהה ביותר וכן במחיר המשתלם ביותר.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

preloader