שירות לקוחות: 03-6334499 | שעות פעילות: 17:00 - 8:00

חלקי חילוף משומשים לרכב וולוו

 

וולוו מזוהה בעיקר עם שבדיה, הרי ידוע כי בחלק מדרכה של וולוו חברי להקת אבבא היו בין הבעלים שלה, בארץ רכב וולוו מזוהה עם יוקרה, בטיחות, אמינות, הרי במשך שנים שרי הממשלה נסעו רק במכוניות וולוו.

אנו בתן גז נותנים לחלקי החילוף המשומשים של וולוו את מקום הכבוד לו הם ראויים,             חלקי החילוף המקוריים לרכב מסוג וולוו הינם יקרים, חלקי החילוף המשומשים לרכב וולוו הינם זולים יותר מאלה המקוריים, האיכות היא אותה איכות של החלקים באריזת הצלופן של חלקי החילוף המקוריים של וולוו באריזת הצלופן , אבל היתרון הכי גדול כאן הוא המחיר, אנו ניתן לכם את השירות הכי טוב, את החלקים המקוריים של וולוו אתם מוצאים אצלנו אחרי שפורקו מרכב שהוכרז כלא שמיש על ידי שמאי רכב.

חלקי החילוף המשומשים לרכב וולוו כאשר עומדים אצלנו על המדף אזי הם בעצם נמצאים בתנאים הכי טובים על מנת שלא יתפסו חלודה או יתמלאו אבק, נדאג להביא לכם את החלק עד אליכם אפילו, בין אם מדובר באחד מהחלקים המכאניים או בחלק שקשור לפח / שילדת הרכב אנו בתן גז ניתן לכם את חלקי החילוף של רכב וולוו אנו נספק לכם כמובן נוודא קודם לכן בספר הרכב שזהו החלק המתאים ביותר עבורכם.

כאשר אתם באים אלינו לתן גז על מנת לרכוש חלקי חילוף לרכב וולוו, אתם יודעים שתקבלו את החלקי חילוף המקוריים, אין לכם כל דאגה בלב שמא החלק אשר אתם רוכשים אותו פגום, מכיוון שלפני שהחלק עולה אצלנו בתן גז למדף הוא עובר את הבדיקות הכי מחמירות, אנו אחראים בעצם לביטחונכם ולחיים שלכם בעצם ברגע בו החלק אצלכם ברכב אנו אחראים לפעילותו התקינה של החלק, מכיוון שכל חלק הינו חלקיק מהמערך הגדול הזה שנקרא רכב.

חברת וולוו ידועה באיכות החלקים שלה אשר מחזיקים מעמד למשך שנים, כמובן אתם מקבלים פה גם את הגב שלנו בתן גז, אנו נדאג לכם החל מהרגע בו נכנסתם אלינו מהדלת ועד לרגע בו החלק יותקן ברכב ויעבוד כפי שצריך.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

preloader