שירות לקוחות: 03-6334499 | שעות פעילות: 17:00 - 8:00

חלקי חילוף לרכב במרכז

אנשים במשך שנים כבר טועים וחושבים שכאשר מדובר על חלקי חילוף במרכז הארץ מדובר על תל אביב בלבד, אנו טועים מכיוון שבכל איזור גוש דן ובסביבותיו יש מקומות בהם ניתן למצוא חלקי חילוף איכותיים ובמחירים אטרקטיביים, ככה זה כמובן אצלנו בתן גז, אנו נביא לכם את אותם החלקים אך במחיר הרבה יותר משתלם עבורכם,

חלקי החילוף לרכב מתחלקים למספר קטגוריות, חלפי פח לרכב במלכך שכלל לקוחותינו יצאו רכז וחלקים פנימיים לרכב במרכז, אצלנו בתן גז תוכלו למצוא את כל סוגי חלקי החילוף לרכב. אנו מתאים לכם את החלקים המתאימים עבורכם ללא כל צורך בטרחה מצדכם. כאן תוכלו למצוא את הכל תחת קורת גג אחת ללא כל בעיות של חניה או מעבר עבור כל חלק בחנות אחרת, תן גז היא בעצם בהקבלה לעולם הרגיל מעין סופר מרקט ענק של חלקי חילוף לרכב.

במידה ואתם זקוקים לחלק פנימי של הרכב תוכלו למצוא אותו המחלקה העוסקת בכל החלקים הפנימיים של הרכב, במילים אחרות ניתן להרכיב רכב שלם מכל החלקים שיש אצלנו.

חלקי חילוף לרכב מתחלקים לחלקים מכאניים וחלקי פח לרכב, חלקי הפח שמורים אצלנו בתן גז בתנאים אשר ישמרו על איכותם ועל מידותיהם, כי הרי אם חלקים נשמרים בטמפרטורה לא נכונה ותנאים לא נאותים אזי יש סיכוי רב כי יהרסו.

גם החלקי חילוף לרכב עצמו דהיינו מנוע, מצבר, חלקים למזגן, לפנסים, למראות, לבלמים, הגומיות למיניהן חייבים להישמר בתנאים מסוימים על מנת שלא יהרסו ולא יתבלו טרם זמנם, בכל מקרה אנו בתן גז דואגים לבדוק את תאריך תפוגת משך הזמן של החלק עצמו על מנת לא להגיע למצב בו חלק יגיע כבר מקולקל.

במידה ורכבכם עבר תאונה והשמאי קבע כי יש לתקן אותו אזי אנו בתן גז נוכל להביא לכם את כל מה שתצטרכו על מנת להשיב את רכבכם לפעולה במהירות המרבית. מכיוון שיש אצלנו את כל סוגי החלקים נוכל לספק לכם אותם במהירות.

לסיכום, ברגע בו אתם צריכים חלקי חילוף לרכב במרכז אזי תדעו שאצלנו בתן גז יש את הפתרונות לרכבכם מכל הבחינות, חלקי החילוף שלנו הינם באיכות הטובה ביותר על מנת שתוכלו לתקן את רכבכם ולהמשיך לנסוע בו עוד קילומטרים רבים.

חלקי חילוף לרכב

מהפכת הטיפולים לרכב מגיעה לחולון והסביבה

חברת תן גז מאפשרת לכל לקוחותיה לתקן את הרכבים שבבעלותם במוסכי הסדר במחירים הנמוכים ב 40% פחות ממוסכי היבואן…

איך זה נעשה? ולמה?

מסיבה פשוטה: את חלקי החילוף מוכרת תן גז ללקוחותיה במחיר זהה למחיר שהמוסך קונה את החלפים, והלקוח חוסך לחלוטין את פער התיווך.

בנוסף: מוסכי ההסדר של אתר חברת תן גז  מעניקים לאתר תן גז מחירים מועדפים גם בעלות העבודה – הטבה שעוברת ישירות ללקוח.

אנחנו יודעים ומבינים לחלוטין  שהפחד מהמוסכניק הוא כמעט כמו הפחד מרופא שיניים… אתה יודע איך אתה נכנס ולא יודע איך תצא… מכירים את ההרגשה? את חוסר האונים הזה שתמיד מלווה בהרגשה שאתם מדברים עברית והמוסכניק מדבר סינית? את הסרטונים ששנים ארוכות “מככבים” בתוכניות התחקירים השונות בטלוויזיה? לא הגיע הזמן לשים לזה אחת ולתמיד סוף?

שקיפות זה שם המשחק, אנחנו ב 2019  ושקיפות היא חלק אינטגרלי במקצוע, זה ה”אני מאמין” שלנו, תמיד היה ותמיד יהיה.

האמינות שלנו היא המהות של תן גז, אתם מוזמנים לבדוק אותנו.

חברת תן גז הינה חברה המשווקת אביזרים, חלפים חדשים ומפירוק, שירות תיקונים והתקנות על ידי נותני שירות ומוסכים מורשים שנבדקו בקפידה ונותנים שירות עבור מכונאות, טיפולי רכב, הכנה לטסט, חשמל רכב ומיזוג אוויר לכל סוגי הרכבים. וכל זאת במחירים ללא תחרות ובמקצועיות ואמינות לכל אורך הדרך עד לטיפול מושלם לרכב ושביעות רצון הלקוח

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

preloader