שירות לקוחות: 03-6334499 | שעות פעילות: 17:00 - 8:00

חלקי חילוף לרכב במרכז,

אנשים במשך שנים כבר טועים וחושבים שכאשר מדובר על חלקי חילוף במרכז הארץ מדובר על תל אביב בלבד, אנו טועים מכיוון שבכל איזור גוש דן ובסביבותיו יש מקומות בהם ניתן למצוא חלקי חילוף איכותיים ובמחירים אטרקטיביים, ככה זה כמובן אצלנו בתן גז, אנו נביא לכם את אותם החלקים אך במחיר הרבה יותר משתלם עבורכם,

חלקי החילוף לרכב מתחלקים למספר קטגוריות, חלפי פח לרכב במלכך שכלל לקוחותינו יצאו רכז וחלקים פנימיים לרכב במרכז, אצלנו בתן גז תוכלו למצוא את כל סוגי חלקי החילוף לרכב. אנו מתאים לכם את החלקים המתאימים עבורכם ללא כל צורך בטרחה מצדכם. כאן תוכלו למצוא את הכל תחת קורת גג אחת ללא כל בעיות של חניה או מעבר עבור כל חלק בחנות אחרת, תן גז היא בעצם בהקבלה לעולם הרגיל מעין סופר מרקט ענק של חלקי חילוף לרכב.

במידה ואתם זקוקים לחלק פנימי של הרכב תוכלו למצוא אותו המחלקה העוסקת בכל החלקים הפנימיים של הרכב, במילים אחרות ניתן להרכיב רכב שלם מכל החלקים שיש אצלנו.

חלקי חילוף לרכב מתחלקים לחלקים מכאניים וחלקי פח לרכב, חלקי הפח שמורים אצלנו בתן גז בתנאים אשר ישמרו על איכותם ועל מידותיהם, כי הרי אם חלקים נשמרים בטמפרטורה לא נכונה ותנאים לא נאותים אזי יש סיכוי רב כי יהרסו.

גם החלקי חילוף לרכב עצמו דהיינו מנוע, מצבר, חלקים למזגן, לפנסים, למראות, לבלמים, הגומיות למיניהן חייבים להישמר בתנאים מסוימים על מנת שלא יהרסו ולא יתבלו טרם זמנם, בכל מקרה אנו בתן גז דואגים לבדוק את תאריך תפוגת משך הזמן של החלק עצמו על מנת לא להגיע למצב בו חלק יגיע כבר מקולקל.

במידה ורכבכם עבר תאונה והשמאי קבע כי יש לתקן אותו אזי אנו בתן גז נוכל להביא לכם את כל מה שתצטרכו על מנת להשיב את רכבכם לפעולה במהירות המרבית. מכיוון שיש אצלנו את כל סוגי החלקים נוכל לספק לכם אותם במהירות.

לסיכום, ברגע בו אתם צריכים חלקי חילוף לרכב במרכז אזי תדעו שאצלנו בתן גז יש את הפתרונות לרכבכם מכל הבחינות, חלקי החילוף שלנו הינם באיכות הטובה ביותר על מנת שתוכלו לתקן את רכבכם ולהמשיך לנסוע בו עוד קילומטרים רבים.

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות

preloader